Anunţ public

Anunţ  public
Episcopia Caransebeşului anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul *Asezământ monahal – social „Ţara Almăjului”* , propus a fi amplasat în judeţ Caraş-Severin, comuna Bozovici, sat Bozovici, extravilan.
Autor: Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu
Episcopia Caransebeşului anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul *Asezământ monahal – social „Ţara Almăjului”* , propus a fi amplasat în judeţ Caraş-Severin, comuna Bozovici, sat Bozovici, extravilan.

Informaţii privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Caraş-Severin, Reşiţa, str. Petru Maior nr. 73, în zilele de luni – joi, între orele 8.00 – 16.30, şi vineri, între orele 8.00 – 14.00, şi la sediul Episcopiei Caransebeşului, Caransebeş, str. Episcopiei nr. 9 – 11, în zilele de luni – vineri, între orele 8.00 – 16.00.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Caraş-Severin, Reşiţa, str. Petru Maior, nr. 73.

Data: 25 septembrie 2014 • Vizualizări: 686