Licitație pictură Catedrala episcopală din Caransebeș

7 November 2023 Off By Herea Darius
Licitație pictură Catedrala episcopală din Caransebeș

Episcopia Caransebeșului, Catedrala episcopală Învierea Domnului din Caransebeș, organizează licitație pentru executarea lucrărilor de pictură din nou (în tehnica secco), pentru pictori de categoria I.

Pictorii interesați vor prezenta la sediul Episcopiei Caransebeșului, până cel târziu 27.11.2023, ofertele de execuție însoțite de CV-ul şi portofoliul de lucrări, urmând a fi analizate în ședința Permanenței Consiliului Eparhial din data de 27.11.2023, de la ora 12:00.

Ofertele se vor trimite la adresa str. Nicolae Corneanu, nr. 5, Caransebeș, jud. Caraș-Severin. Persoană de contact Arhim. Casian Rușeț, tel: 0740052266, email: cultural.epcaransebes@gmail.com