Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

23 October 2019 Off By Herea Darius
Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

Episcopia Caransebeşului anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „construire mănăstire ortodoxă”, propus a fi amplasat în Comuna Coronini, sat Coronini.

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Caraş-Severin, Reşiţa, str. Petru Maior, nr.73, în zilele de luni – joi, între orele 0800 – 1500, şi vineri, între orele 0800 – 1300, şi la sediul Episcopiei din Caransebeș, Str. Nicolae Corneanu, nr. 5, în zilele de Luni-Vineri, între orele 830-1500.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Caraş-Severin, Reşiţa, str. Petru Maior, nr.73.