Licitație la Parohia „Sfântul Ierarh Nicolae” din Bocșa

2 April 2021 Off By Herea Darius
Licitație la Parohia „Sfântul Ierarh Nicolae” din Bocșa

 Parohia „Sfântul Ierarh Nicolae” din orașul Bocșa, jud Caraș Severin, Episcopia Caransebeșului, organizează  licitație pentru adjudecarea lucrărilor de conservare – restaurare pictura și lemn policrom ale iconostasului.

Pictorii restauratori interesaţi vor prezenta parohiei, până cel târziu 18.04.2021, ofertele de execuţie însoţite de CV-ul şi portofoliul de lucrări, urmând a fi analizate în şedinţa Consiliului Parohial din data de 18.04.2021, de la ora 16.

Ofertele se vor trimite la adresa: Parohia Ortodoxă Română Bocșa II, Biserica cu hramul „Sfântul Ierarh Nicolae” oraș Bocșa, jud Caraș Severin, str. Republicii nr 99. Persoană de contact: preot Ferciug Silviu Ionel, tel. 0728306680.