Lucrări de pictură la Parohia „Pogorârea Sfântului Duh” din Caransebeș

8 June 2021 Off By Herea Darius
Lucrări de pictură la Parohia „Pogorârea Sfântului Duh” din Caransebeș

Parohia „Pogorârea Sfântului Duh” – Caransebeș, Episcopia Caransebeșului, organizează licitație pentru adjudecarea lucrărilor de realizare a picturii murale (a secco), pentru pictori de categoria a II-a.

Pictorii interesaţi vor prezenta parohiei, până cel târziu 22.06.2021, ofertele de execuţie însoţite de CV-ul şi portofoliul de lucrări, urmând a fi analizate în şedinţa Consiliului parohial din data de 22.06.2021, de la ora 18:00.

Ofertele se vor trimite la adresa: PAROHIA ORTODOXĂ ROMÂNĂ POGORÂREA SFÂNTULUI DUH CARANSEBEȘ, loc. Caransebeș, jud. Caraș-Severin. Persoană de contact: preot Popescu Dorel Gheorghe, tel. 0766638847.